بهینه سازی موتور جستجو

ما به شما در دستیابی به اهداف خود و کسب و کار شما کمک خواهیم کرد.

دیده شدن وب سایت و یا یک صفحه وب در نتایج موتورهای جستجو ( بدون پرداخت)، اغلب به عنوان نتایج طبیعی، “ارگانیک” یا “به دست آمده” معروف است. به طور کلی، هر چه زودتر (یا بیشتر در صفحه نتایج جستجو رتبه بندی شده) در لیست نتایج جستجو ظاهر شوید، بازدیدکنندگان بیشتری از کاربران موتور جستجو دریافت خواهید کرد. جستجوگرها ممکن است انواع مختلف جستجو را بکار ببرند، از جمله جستجوی تصویر، جستجوی محلی، جستجوی ویدئویی، جستجوی دانشگاهی، جستجوی اخبار و …

چرا سئو (SEO) برای کسب و کار شما سودمند است؟

   ابتدا یک وب سایت را تجزیه و تحلیل می کنیم تا به کمک داده های آن بتوانیم روش های موثری برای معرفی سایت شما به موتورهای جستجو بکار گیریم. هدف از بهینه سازی صفحه و سایت این است که یک موضوع را مطابق با کلمات کلیدی مورد نظر خود ایجاد کنیم تا بتوانیم بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت سایت شما هدایت و به میزان فروش شما بیفزاییم.

اهمیت رتبه بندی
تحقیقات امسال نشان می دهد که حدود ۸۵ درصد از تمام وب سایت ها از طریق موتورهای جستجو یافت می شوند.
استراتژی موثر
SEO به شما امکان می دهد عبارات کلیدی را برای جستجو های مشتریان بالقوه انتخاب کنید.
بازدید کنندگان را پیدا کنید
جستجوگر جامع و جستجوگر وب دوستانه طراحی وب سایت شما را به بازدید کنندگان کمک می کند.
342 میلیارد نتیجه جستجو
در ژانویه ۲۰۱۶ بیش از ۱۷٫۵ میلیارد جستجو انجام شد با ۳۴۲ میلیارد نتایج جستجو

 

ما به شدت بر عملکرد و قابلیت استفاده سایت ها تمرکز می کنیم و شما را به مدیریت وب سایت خود به عنوان یک دارایی تجاری آموزش می دهیم. ما به اندازه کافی طول می کشد تا اطمینان حاصل کنیم که محتوای شما به گونه ای ارائه می شود که بازدیدکنندگان به آسانی و به طور مستقیم می توانند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند و در نتیجه تجربه کاربری دلپذیر و کارآمد را تجربه کنند.

 

 

مشاوره
مسیریابی