طراحی سایت

ما در حال ساخت پل ها در فن آوری وب برای اتصال هدف مشتری به واقعیت هستیم.

طراحی سایت یک هنر است! وب سایت شما بینش کسب و کارتان را نشان می دهد. یک ضرب المثل شناخته شده عنوان میکنه “برداشت اول از نگاه اول است.” در فن آوری های دیجیتال، سایت اولین هویت شماست که با بازدید کننده در ارتباط است، به طوری که سایت شما باید خود صحبت کند! قطعا در طراحی سایت شما سعی می کنیم تا با حفظ مخاطب باعث ترغیب او به برگشت نیز بشویم.

طراحی و توسعه سایت مقرون به صرفه

وب سایت های ما کامل و مدرن هستند و هر یک منحصر به فرد طراحی شده است. علاوه بر این، ما تلاش میکنیم تمام سایت ها را مطابق با استانداردهای خواسته شده توسط کنسرسیوم شبکه جهانی وب طراحی کنیم. سایت های ما در مرورگرهای مختلف با صفحه نمایش های متفاوت تست شده است.

طراحی UI/UX اختصاصی
طراحی وب سایت های واکنشگرا
تجزیه و تحلیل رقابت پذیری
طراحی معماری اطلاعات
پشتیبانی و نگهداری
آزمایش با مرورگرها و پلتفرم های مختلف

 

ما به شدت بر عملکرد و قابلیت استفاده سایت ها تمرکز می کنیم و شما را به مدیریت سایت خود به عنوان یک دارایی تجاری آموزش می دهیم. ما به اندازه کافی طول می کشد تا اطمینان حاصل کنیم که محتوای شما به گونه ای ارائه می شود که بازدیدکنندگان به آسانی و به طور مستقیم می توانند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند و در نتیجه تجربه کاربری دلپذیر و کارآمد را تجربه کنند.

گروه طراحی سایت مانیسا وب با استفاده از سه فاکتور مهم که قابلیت استفاده، کیفیت و تجسم در حوزه طراحی وب هستند سایت شما را طراحی و توسعه میدهند. به این امید که اطمینان شما حاصل شود و ایده های خود را با ما به مرحله اجرا بگذارید.

 

 

مشاوره
مسیریابی