درباره ما

    کانون طراحی سایت مانیساوب از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را به صورت تخصصی در حوزه  طراحی و راه اندازی وب سایت، فروشگاه آنلاین و راه اندازی سیستمهای یکپارچه مدیریت شبکه آغاز و با گذشت زمان و توجه به نیازهای مشتریان در عرصه های مختلف فعالیت خود را گسترده تر نمود. این مجموعه در جهت پیشبرد اهداف خود در مسیری هدفمند و مشتری مدار سعی در بهبود و بروزرسانی خدمات خود نموده که توجه به تجربیات ارزنده گذشته و با بهره گیری از بهترین و بروزترین منابع نرم افزاری و تکنولوژی دنیا در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت و راه اندازی فروشگاههای آنلاین هم اکنون با ایجاد شرایطی بسیار ویژه و خاص آمادگی خود را برای ایجاد و یا ارتقاء پلانهای تبلیغاتی و وب سایت های شرکت ها، موسسات و اشخاص اعلام میدارد. لذا امیدواریم با ارایه قیمت مناسب و کیفیتی شایسته و انجام کاری متمایز و خلاقانه افتخار همکاری با شما را نیز داشته باشیم.

left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01

مأموریت ما در مانیسا وب

هدف ما
کانون طراحی سایت مانیسا وب با بیش یک دهه تجربه در زمینه خدمات پیشرفته بازاریابی دیجیتال با برترین نیروهای زبده و جوان خود آمادگی خود را جهت بروزرسانی و آنلاین کردن کسب و کارها اعلام می نماید.
داستان مجموعه آرتمیس
این وبسایت و مجموعه که از سال ۱۳۹۰ با مدیریت ایمان رجب نژاد کار خود را آغاز نموده است، تمرکز خود را در کیفیت و نوآوری گذاشته است. ما با انجام نمونه کارهای متفاوت رضایت مشتری بدست می آوریم.
تخصص ما
تخصص ما در طراحی سایت های مقرون به صرفه و اقتصادی برای تمام کسب و کارها می باشد.
تحویل اطلاعات
اطلاعات کسب و کار شما نزد ما امانت است و امیدواریم بتوانیم با حفظ اطلاعات و بهره گیری از آن ها گامی در جهت تعالی و رونق حرفه شما برداریم و زمینه برای همکاری درازدت ما فراهم شود.
پرداخت وجه
ما در مانیسا وب بر لزومی مشتری مداری تأکید داشته و بر همین اساس تمامی پرداخت ها را طبق نظر مشتری دریافت می نماییم و همچنین تمام تلاش ما بر کمترین قیمت و بیشترین خدمات می باشد.
قیمت ثابت
برای ما اعتماد شما بسیار مهم است. به شما اطمینان میدهیم قیمت اعلامی و توافقی ما هیچگاه به بهانه ای مختلف و دریافت های خارج از عرف بالا نخواهد رفت و کم کاری در مجموعه ما معنی ندارد.
مشاوره
مسیریابی